Uzzvani un uzzini svarīgo par savu dzīvnieku jebkurā diennakts laikā 67288539

IMANTAS
KLĪNIKA
TĀLR. 67411880

ĶENGARAGA
KLĪNIKA
TĀLR. 67250955

DIENNAKTS
KLĪNIKA
TĀLR. 67288539

SALASPILS
KLĪNIKA
TĀLR. 67941001

PĻAVNIEKU
KLĪNIKA
TĀLR. 67686960

Jaunumi

Jaunumi

SUŅU TURĒŠANAS NODEVA RĪGAS PILSĒTĀ

Par suņa turēšanas nodevu Suņa īpašniekam, sunim sasniedzot 6 mēnešu vecumu, katru gadu līdz 1. martam ir jāmaksā ikgadējā suņa turēšanas nodeva. Suņa turēšanas nodeva 2017. gadā ir nemainīga – 8,54 EUR apmērā, savukārt no 2018. gada 1. janvāra tās apmērs palielināsies un sastādīs 10,00 EUR.

Posted in Jaunumi | Komentāri ir izslēgtiSUŅU TURĒŠANAS NODEVA RĪGAS PILSĒTĀ

RĪGAS MĒRA NILA UŠAKOVA KLĪNIKAS APMEKLĒJUMS

Trešdien, 20. aprīlī, plkst. 12.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko apmeklēja SIA „Dr. Beinerts” diennakts veterināro klīniku Ģertrūdes ielā 101, kas sadarbojas ar pašvaldību, palīdzot bezsaimnieku kaķiem un suņiem, un negadījumos cietušajiem savvaļas dzīvniekiem, kā arī nodrošina iedzīvotāju drošību, izķerot klaiņojošus agresīvus suņus. Pašvaldībai ir jāorganizē klaiņojošo

Posted in Jaunumi | Komentāri ir izslēgtiRĪGAS MĒRA NILA UŠAKOVA KLĪNIKAS APMEKLĒJUMS

Bezpalīdzīgā stāvoklī nonākuša savvaļas dzīvnieka aprūpe Rīgas pilsētā

Ja Rīgas pilsētas iedzīvotājs ziņo par Rīgas pilsētā ieklīdušu savvaļas dzīvnieku, kuram ir nepieciešama palīdzība, rīcības shēma ir sekojoša:

Posted in Jaunumi | Komentāri ir izslēgtiBezpalīdzīgā stāvoklī nonākuša savvaļas dzīvnieka aprūpe Rīgas pilsētā

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme

Rīgas pilsētas patversmē tiek uzņemti Rīgā izķertie klaiņojošie suņi un dzīvnieki (suņi un kaķi), kas palikuši bez saimniekiem.Klaiņojošie un bezsaimnieka dzīvnieki Rīgas pilsētas apmaksātā dzīvnieku patversmē, kas atrodas apdzīvotā vietā „Līči”, Stopiņu novadā, Rīgas rajonā, tiek uzņemti no plkst.9.00 – 18.00 septiņas dienas nedēļā.

Posted in Jaunumi | Komentāri ir izslēgtiRīgas pilsētas dzīvnieku patversme

Klaiņojošo suņu izķeršana

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ir noslēdzis līgumu ar SIA „Dr.Beinerts” par klaiņojošo suņu izķeršanu Rīgas administratīvās teritorijas robežās, nogādāšanu uz pilsētas apmaksātu dzīvnieku patversmi vai veterināro klīniku.

Posted in Jaunumi | Komentāri ir izslēgtiKlaiņojošo suņu izķeršana

Dzīvnieku līķu savākšana un utilizācija Rīgas pilsētā

SIA „SIA 1960” saskaņā ar līgumu veic eitanizēto dzīvnieku līķu savākšanu no Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes un veterinārajām klīnikām, ar kurām Mājokļu un vides departaments ir noslēdzis līgumus, nodrošina izbraukumus uz izsaukuma vietām Rīgas administratīvās teritorijas robežās notriekto un citā veidā bojā gājušo un pilsētas ielās, parkos, jūras piekrastē atrasto dzīvnieku līķu savākšanai, kā arī

Posted in Jaunumi | Komentāri ir izslēgtiDzīvnieku līķu savākšana un utilizācija Rīgas pilsētā
    Uzzvani un uzzini svarīgo par savu dzīvnieku jebkurā diennakts laikā 67288539
    TOP
    Vet.lv
    Zvanīt